KES ON RÜHMAJUHT?

Rühmajuht on vastava ettevalmistusega täisealine malevarühma juhendaja, kes vastutab rühma toimimise eest. Rühmajuhi tööülesannete hulka kuuluvad rühma ettevalmistus ja läbiviimine; sh töökasvatus, ühistegevuste korraldamine, suhtlemine erinevate osapooltega, dokumentatsioon jms.

Suviti töötab meie rühmades keskmiselt 100 rühmajuhti. Sihtasutuse Õpilasmalev rühmajuhtide kirjust seltskonnast leiame rohkelt tudengeid, noorsootöötajaid, huvijuhte, kultuurikorraldajaid, pedagooge, arste ja õdesid, ajakirjanikke, projekti- ja õhtujuhte, rahvatantsijaid, sportlasi ja treenereid, fotograafe, näitlejaid, muusikuid, kunstnikke, tootejuhte, filmitegijaid, müügi- ja turundusanalüütiku, koolidirektori, juristi ning teisi mitmekülgseid inimesi.

ROHKEM INFOT rühmajuhi ameti kohta "Malevakorraldaja käsiraamatust". Sealt leiab infot: kuidas saada rühmajuhiks; millised on rühmajuhi tööks vajalikud oskused ja teadmised; rühmajuhi hea tava; kuidas koostada rühmaprogrammi;  rühmajuhi tööülesanded maleva eel-ajal-järgselt jpm.

Image
Image

Miks liituda meie rühmajuhtide tiimiga?

  • Unikaalne juhtimiskogemus
  • Võimalus olla noortele eeskujuks ning noorte maailma/elu muuta, võimaldades neil näha ja kogeda maailma uues olukorras.
  • Vägevad emotsioonid ja mälestused
  • Tööamps 2-3 nädalat
  • Palju tutvuseid ja hooajaväliseid ühisüritusi

 

"Olla rühmajuht- see tähendab julgust ja pealehakkamist rebida välja oma mugavustsoonist. Läbi rühmajuhiks olemise kogemuse saad sa aimu sellest kui kõrgele ja kaugele sa oled tegelikult võimaline lendama. Näha vahetult pealt, kuidas üksteise jaoks vöörad ja uudishimulikud noored arendavad SINU abiga enda suhtlemisoskust ning õpivad tegema koostööd- see on sõnulseletamatult ehe ja unustamatu kogemus."

Steven Andrekson- rühmajuht aastast 2021

KANDIDEERI TALLINNA ÕPILASMALEVA RÜHMAJUHIKS!

 

Ootame kandideerima aktiivseid ja organiseeritud vähemalt keskharidusega noori, kes kohanevad eriolukordadega, hindavad tegutsemisvabadust, on hea suhtlemisoskuse ja empaatiavõimega, kellel on huvi ja soov maailma muuta ning teadmisi omandada. Peamine, et oleksid tegutseja-tüüpi isiksus, kellel on noortele palju jagada. 

 

VASTUSED KORDUMA KIPPUVATELE KÜSIMUSTELE: https://tooelublogi.ee/2023/03/13/mida-teada-enne-ruhmajuhiks-kandideerimist/

 

 

Lisainfot rühmajuhiks kandideerimise kohta küsi SA Õpilasmalev personalijuhilt Kaia-Liisa Laanistelt, +372 5831 6969 või kaialiisa@malev.ee.

Image