KANDIDEERI RÜHMAJUHIKS! 

Sihtasutus Õpilasmalev otsib 2018. aasta suveks uusi rühmajuhte, kes tunnevad ennast grupijuhi rollis mugavalt, naudivad ürituste organiseerimist ning on julged ja avatud suhtlejad. 

KEDA OOTAME KANDIDEERIMA?
Otsustus- ja algatusvõimelisi nooruslikke inimesi, kellel on hea eesti keele oskus ja vähemalt keskharidus. Sobiv kandidaat oskab juhtida ja organiseerida meeskondi. Kasuks tuleb varasem kokkupuude noorsootöö või pedagoogika valdkonnaga.

MIS ON SINU TÖÖÜLESANDED?
13.–19. aastastest noortest koosneva rühma juhtimine ja ühistegevuste korraldamine ühe malevavahetuse jooksul. Vahetuse pikkus olenevalt rühmast on 2–3 nädalat.

MIDA OMALT POOLT PAKUME?
Põhjalikku ettevalmistust ja koolitusprogrammi, tasuta noorsootöötaja osakutse ja esmaabi koolitust, võimalust end meeskonna juhtimise valdkonnas arendada, tööd nooruslikus ja inspireerivas kollektiivis. 


Töö asukoha, kestvuse ning töötasu kohta saavad täpsema info vestlusvooru pääsenud kandidaadid. Valituks osutunud kandidaadid läbivad koolitused, mis toimuvad kuupäevadel 20.-22. aprill, 28.-29. aprill ja 18.-20. mai 2018. 

KANDIDEERIMISEKS esita oma CV ja MOTIVATSIOONIKIRI läbi CV-Online`i või otse aadressile teele@malev.ee hiljemalt 20.märts 2018. 

Tööpakkumise link CV-Online`s asub SIIN.
Lisainfot küsi aadressilt
teele@malev.ee
või telefonilt 56226288.


Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus