INFO Malevlasele

KANDIDEERIMINE TALLINNA ÕPILASMALEVA 2022 RÜHMADESSE ON LÕPPENUD!

Ootame kandideerima kõiki 13-19 aastaseid Tallinna noori.

7 punkti, millele enne malevasse kandideerimist mõelda:

1) Rühma toimumisaeg - mõtle läbi, kas sul on malevarühma toimumise aeg täies ulatuses vaba. Enne rühma minemist sõlmitakse sinuga tähtajaline tööleping. Oma allkirjaga garanteerid tööandjale, et oled kogu lepingus märgitud aja malevas olemas. Juhul kui sa leiad, et rühma ajavahemikku jääb ka kooli lõpetamine, reis, kontsert või mõni muu sündmus, kuhu minna plaanid, siis vali registreerimiseks mõni muu rühm!

2) Töö - malev koosneb kahest osast - töö ja vaba aeg, üks ei saa olla teiseta. Kas oled valmis viiel päeval nädalas 4 - 6 tundi tööd tegema? Kui sa tunned, et see käib sulle üle jõu, soovitame valida mõne teise laagritüübi.
Töid on erinevaid ja rühma registreerimisel tee enda jaoks selgeks, milline töö on sulle jõukohane. Mõni töö nõuab suuremat füüsilist jõudu, teine töö aga püsivust ja näpukiirust. Tööandja eeldab igalt noorelt kindla töölõigu tegemist, ning kui töö tegemine pole sinu jaoks, ei ole mõistlik sind ka malevakohal hoida.
Kokkuvõtteks kehtib reegel - enne töö, siis lõbu.

3) Töötasu tööd ja malevarühma valides veendu, et pakutava töö eest makstakse sulle sobivat töötasu. Mõnel juhul tasutakse tunnipõhiselt, teisel juhul arvestatakse korjatud kilosid või tükitööd. 

4) Vabaaja tegevused peale tööpäeva toimuvad kõikides rühmades igapäevaselt mitmekülgsed ühistegevused, mida korraldavad rühmajuhid.

5) OsalustasuOsalustasu tagab Sulle linnasiseses rühmas toitlustuse ja peale tööd toimuvad rühma ühistegevused. Linnavälises rühmas tagab see toitlustuse, transpordi, majutuse ja rühma ühistegevused. Lisaks tagab osalustasu kõikidel rühmadel võimaluse osaleda augustikuus toimuval õpilasmalevate kokkutulekul (sh transport, toitlustus).
Osalustasu maksmise info saadab rühmajuht malevasse pääsenud noortele kinnituskirja teel.
Kohast loobumisel osalustasu EI TAGASTATA! 

6) Kodukord ja lapsevanema infokiri – Malevlane ja lapsevanem peavad olema tutvunud SA Õpilasmalev kodukorra ning infokirjaga.

7) Korduma kippuvad küsimused – Kui sul tekkis antud punktide kohta täpsustavaid küsimusi, siis kindlasti tutvu meie Korduma Kippuvate Küsimustega.


Kui sa leiad, et kõik eelnev sulle sobib - tere tulemast õpilasmalevasse!