Linnavälised rühmad

Mäekääraku
14.06 - 27.06
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Männiaru 1
15.06 - 03.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ahja
19.06 - 15.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tontoli 1 (teemarühm)
20.06 - 13.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Pikareinu 1
20.06 - 13.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Viikingite küla
25.06 - 10.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Vahessaare
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Raadiko
25.06 - 10.07
Noored vanuses 15-19 (alates 9. klass)
Lemmatu talu 1 (teemarühm)
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Aruküla
25.06 - 11.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Ruunawere 1
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Lahemaa
25.06 - 11.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Voore
25.06 - 10.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
RMK Jalase
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
RMK Toila
25.06 - 10.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Haapsalu
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Peedu
25.06 - 07.07
Noored vanuses 16 - 19 (alates 10. klass)
Kosova 1
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Joosepi talu 1
25.06 - 17.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Sõmerpalu
29.06 - 11.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Koguva jahisadam 1
29.06 - 19.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Männiaru 2
03.07 - 24.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ilmjärve
06.07 - 19.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Vissuvere (teemarühm)
10.07 - 31.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tontoli 2
13.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Pikareinu 2
13.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
EÜE - Eesnurga
16.07 - 31.07
Noored vanuses 18 - 26 (üliõpilased)
Kosova 2 (teemarühm)
17.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Joosepi talu 2
17.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Koguva jahisadam 2
19.07 - 09.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Lemmatu talu 2
20.07 - 31.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Marjamaa (teemarühm)
20.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Ruunawere 2
20.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Saku Lava
20.07 - 31.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ranna Rantšo
20.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Räpina
20.07 - 31.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Sootaastamine
31.07 - 10.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9.klass)
Valgjärve
02.08 - 21.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tootsi
05.08 - 21.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)

Linnasisesed rühmad

Tallinn - Kesklinn 1 (teemarühm)
25.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8.klass)
Tallinn - Nõmme 1 (teemarühm)
25.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Kristiine (teemarühm)
25.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Lasnamäe (teemarühm)
25.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Pirita (teemarühm)
29.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Telia 1
29.06 - 12.07
Noored vanuses 16 - 19 (alates 9.klass)
Tallinn - Haabersti (teemarühm)
29.06 - 10.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Kesklinn 2 (teemarühm)
20.07 - 31.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Telia 2 (teemarühm)
20.07 - 02.08
Noored vanuses 16 - 18 (alates 9. klass)
Tallinn - Nõmme 2 (teemarühm)
20.07 - 31.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Rühmad, kus osalemise eelduseks on jalgratta olemasolu, sest liikumine ööbimiskoha ja töökoha vahel toimub jalgratastel.
Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus