Linnavälised rühmad

Pühajärve 1
12.06 - 22.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Aruküla
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Kosova 1 (ühisrühm)
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Voore 1
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ranna Rantšo 1
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Sillaotsa
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Vahessaare
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
RMK Elistvere
26.06 - 07.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Pärnu 1
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Valgjärve
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Karlova
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Lahemaa
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Setomaa
03.07 - 16.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Sõmerpalu
03.07 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Kõrvemaa
03.07 - 16.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Koonga (ühisrühm)
10.07 - 28.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Kosova 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Marjamaa
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Voore 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ranna Rantšo 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Pärnu 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Mikumärdi
17.07 - 30.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Pühajärve 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Peedu
19.07 - 04.08
Noored vanuses 14 - 16 (kuni 8. klass)
Preeriakoda
22.07 - 06.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
EÜE Kiisatamme
23.07 - 06.08
Noored vanuses 18 - 26
Tootsi
05.08 - 25.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)

Linnasisesed rühmad

Tallinn - Circle K 1
12.06 - 30.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tallinn - Circle K 2
12.06 - 30.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tallinn - Mustamäe 1 (teemarühm)
26.06 - 07.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Lasnamäe (teemarühm)
26.06 - 07.07
Noored alates 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - ISS 1 (teemarühm)
26.06 - 07.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Nõmme 1 (teemarühm)
26.06 - 07.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Olerex 1
26.06 - 14.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Tallinn - Põhja-Tallinn (teemarühm)
26.06 - 07.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Circle K 3
03.07 - 21.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tallinn - Circle K 4
03.07 - 21.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tallinn - Kesklinn 1 (teemarühm)
10.07 - 21.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Mustamäe 2 (teemarühm)
17.07 - 28.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - ISS 2 (teemarühm)
17.07 - 28.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Nõmme 2 (teemarühm)
17.07 - 28.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Pirita (teemarühm)
17.07 - 28.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Olerex 2
17.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Tallinn - Kesklinn 2
24.07 - 04.08
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Circle K 5
24.07 - 11.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Tallinn - Circle K 6
24.07 - 11.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Rühmad, kus osalemise eelduseks on jalgratta olemasolu, sest liikumine ööbimiskoha ja töökoha vahel toimub jalgratastel.