Linnavälised rühmad

Andruse mahetalu
13.06 - 28.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Vissuvere
14.06 - 05.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Glämping 1
14.06 - 30.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Mändjala
16.06 - 30.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Viikingite küla
17.06 - 29.06
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Ranna Rantšo 1
25.06 - 12.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Ruunawere 1
25.06 - 07.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Raadiko
25.06 - 08.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Voore 1
25.06 - 13.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Aruküla (ühisrühm)
25.06 - 12.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Vahessaare
25.06 - 11.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Männiaru 1
25.06 - 12.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Lahemaa
25.06 - 07.07
Noored vanuses 16 - 19 (alates 9. klass)
Paikuse (ühisrühm)
25.06 - 14.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 9. klass)
Kanepi
25.06 - 12.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Glämping 2
01.07 - 16.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Käesalu mõis
08.07 - 26.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
RMK Simisalu
08.07 - 21.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Külavilla
08.07 - 21.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Voore 2
13.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Glämping 3
14.07 - 28.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Ranna Rantšo 2
15.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Ruunawere 2
15.07 - 27.07
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Marjamaa (ühisrühm)
15.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Männiaru 2
15.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Lemmatu talu
15.07 - 04.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Peedu
21.07 - 03.08
Noored vanuses 14 - 15 (kuni 8. klass)
Räpina
21.07 - 02.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)
Järvakandi
24.07 - 07.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
EÜE Kiisatamme
28.07 - 11.08
Noored vanuses 18 - 26 (üliõpilased)
Glämping 4
29.07 - 21.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 9. klass)
Valgjärve
05.08 - 23.08
Noored vanuses 15 - 19 (alates 8. klass)

Linnasisesed rühmad

Tallinn - Nõmme 1 (teemarühm)
25.06 - 07.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Kristiine (teemarühm)
25.06 - 05.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Pirita (teemarühm)
25.06 - 05.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Kesklinn 1 (teemarühm)
25.06 - 05.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Lasnamäe (teemarühm)
25.06 - 05.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Põhja-Tallinn (teemarühm)
25.06 - 05.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Nõmme 2 (teemarühm)
15.07 - 26.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Haabersti (teemarühm)
15.07 - 26.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Tallinn - Kesklinn 2 (teemarühm)
15.07 - 26.07
Noored vanuses 13 - 15 (kuni 8. klass)
Rühmad, kus osalemise eelduseks on jalgratta olemasolu, sest liikumine ööbimiskoha ja töökoha vahel toimub jalgratastel.
Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus